عسل، مرهمی طبیعی بر زخم‌ها

درعصر ما نیز بسیاری از متخصصان تغذیه تاکید دارند که این خوراکی طبیعی و مقوی در تقویت بدن و افزایش سطح انرژی آن نقش قابل ملاحظه‌ای دارد.

آنها می‌گویند مصرف یک قاشق عسل طبیعی و تصفیه نشده قبل از خواب می‌تواند عملکرد مغز را تقویت کند. بعلاوه عسل برای تقویت سیستم ایمنی بدن موثر است و به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریالی، هم از داخل و هم از بیرون به بازسازی و ترمیم بافت‌های بدن کمک می‌کند و تاثیر شفابخش در بهبود زخم‌ها دارد.

به گزارش روزنامه دیلی میل، سرماخوردگی‌ها بر اثر فعالیت ویروس‌ها بروز می‌کنند و عسل هم یک ماده ضد ویروسی طبیعی است. متخصصان کالج پزشکی پنسیلوانیا در یک مطالعه جدید دریافته‌اند که تاثیر یک قاشق عسل طبیعی برای مقابله با سرماخوردگی از داروهای معمول که برای درمان این بیماری تجویز می‌شوند بیشتر است.

بنابراین گزارش، عسل از باکتری‌های مفید روده حمایت می‌کند، به پروسه هضم غذا کمک می‌کند و برای افراد مبتلا به سندرم روده تحریک‌پذیر مفید است.

نتایج بررسی‌های قبلی نیز نشان داده است که مصرف دو قاشق چای‌خوری سه نوبت در روز برای درمان زخم‌های گوارشی موثر است.برچسب: عسل خوانسار ، عسل مزین خوانسار مسعود ، عسل طبیعی ، عسل ، مرهمی، طبیعی، بر، زخم‌ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
پاسخ
1 فروردین 1393 13:45
آفلاین
پاسخ
7 فروردین 1393 03:43
шашлык дома

спасибо за статейку
پاسخ
7 فروردین 1393 12:43
ласки до пояса и ниже пояса без соития

Как обычно, написавший весело отжег!

спортивный стиль анны седаковой

Однако, автор нетипично накреативил!
پاسخ
1 اردیبهشت 1393 20:34
Хлое Севиньи рассказала о секретах сексуальности    В своем последнем интервью Хлое Севиньи раскрыла секрет своего безупречного стиля. Актриса известна своей торговой маркой, которая недавно была признана более сексуальной, чем Пэрис Хилтон.Она считает, что сексуальность должна быть не откровенной, а таинственной и загадочной, пишет FemaleFirst.